DESlock+ proste i skuteczne szyfrowanie

DESlock+ to łatwy w obsłudze program szyfrujący dane oraz całe stacje robocze przeznaczony dla użytkowników indywidualnych, firm (zarówno małych, średnich, jak i dużych) oraz instytucji państwowych i samorządowych.

DESlock+ opinie

Użytkownicy DESlock+ (a w szczególności administratorzy) mają bardzo dobre zdanie o tym programie. Poniżej przedstawiam Państwu przykładowe opinie o DESlock+. Jest to jedynie krótkie zestawienie ponieważ nie byłbym w stanie zacytować tu wszystkich, z którymi do tej pory się spotkałem.

 

„Szyfrowanie danych za pomocą DESlock+, to zadanie łatwe do wykonania, a jednocześnie dające gwarancję najlepszej ochrony”.

Marcin, właściciel niewielkiej firmy rodzinnej.

 

„Wielką zaletą DESlock+ jest możliwość szyfrowania plików, całych dysków czy stacji roboczych w zależności od aktualnych potrzeb”.

Zbigniew, pracownik działu IT w dużym banku.

 

„Bardzo dobre opinie o DESlock+, z jakimi spotkałam się szukając informacji o oprogramowaniu szyfrującym, przekonały mnie aby właśnie tę aplikację zainstalować na moim domowym laptopie. Okazało się, że był to „strzał w dziesiątkę” – program jest prosty w obsłudze a jego działanie w żaden sposób nie zakłóca pracy komputera”.

Mirka, copywrighterka.

 

„Działalność naszej firmy opiera się głównie na kontakcie mailowym z klientami. Dlatego możliwość zintegrowania DESlock+ z MS Outlook przeważyła, że to właśnie za pomocą DESlock+ chronimy dane naszych klientów oraz nasze wewnętrzne informacje”.

Andrzej, specjalista ds. ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych w agencji rekrutacyjnej.

 

„Bardzo przydatną funkcją DESlock+ jest możliwość aktywowania poszczególnych funkcjonalności na określonych stacjach roboczych, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z obowiązującą polityką bezpieczeństwa”.

Kasia, administratorka bezpieczeństwa informacji w sądzie rejonowym.

 

„Moja opinia o DESlock+ może być tylko jedna – to wspaniały program. Pozwala na łatwą i pełną kontrolę nad zaszyfrowanymi danymi a jego działanie jest niewidoczne dla użytkownika”.

Damian, specjalista działu IT w firmie produkcyjnej.

 

„Główną zaletą DESlock+ jest możliwość zarządzania stacjami roboczymi i sprawowanie kontroli nad zaszyfrowanymi danymi, za pośrednictwem bezpiecznego połączenia SSL, niezależnie od aktualnego miejsca pobytu użytkownika danej stacji”.

Bogdan, informatyk w firmie zajmującej się sprzedażą bezpośrednią.

 

„Do zakupu DESlock+ przekonały mnie jego pochlebne recenzje. Dziś mogę stwierdzić, że nie żałuję tego zakupu. W DESlock+ zastosowano zaawansowane algorytmy oraz umożliwiono generowanie niezwykle mocnych kluczy szyfrujących”.

Radek, analityk i doradca finansowy.

Zaufali nam